PŘEHLED KATEGORIÍ PRODUKTŮ

Nízko napěťové elektrické šroubováky

Elektrické šroubováky DOGA, navržené pro elektronický průmysl a průmysl obecně, vám poskytnou širokou škálu možností krouticího momentu (od 0,08 do 4,41 Nm) a rychlosti otáčení. K dispozici jsou modely s nebo bez regulátoru v závislosti na vašich potřebách.

Bezuhlíkové elektrické šroubováky

Určeno pro velmi vysoké výrobní prostředí, bezuhlíkové DOGA motory jsou produktivní, bezúdržbové a sníží vaše náklady. K dispozici je mnoho inovujících funkcí a možností, aby vyhovoval vašim nejnáročnějším požadavkům na výrobu. Dosahují momentu až 9,5 Nm! Nejlepší poměr cena / výkon / kvalita.

Ramena a stojany

Elektrické i pneumatické nářadí vytváří momentovou reakci (odezvu) přenášenou do rukou obsluhy (operátora). Tyto opakované reakce (zpětné odezvy) mohou vést k poraněním zápěstí a ramene obsluhy, což znižuje produktivitu a zvyšuje náklady na absenci. Ramena DOGA řeší oba problémy za zlomek nákladů.

Pulzní pneumatické

Ergonomické, rychlé a přesné. Řada DOGA pulsní nástroje je určena pro těžkou výrobu, míru snížení doby cyklu a zlepšuje komfort obsluhy. Lehký a odolný, k dispozici - pistolový, přímý a úhlový model. Přímé a úhlové modely jsou k dispozici od 5 - 210 Nm s vestavěným automatickým vypínáním.

Momentové klíče a šroubováky

Průmyslové akumulátorové nářadí

DOGA Li-on akumulátorové šroubováky jsou navržené pro průmyslovou výrobu. Ergonomické, robustní a také velmi flexibilní díky přizpůsobitelné rychlosti otáčení (viz možnost "kontrola rychlosti"). Navíc jsou vybavené bezuhlíkovými motory, čímž se velmi snižují náklady na údržbu.

Pneumatické šroubováky

Přímé, pistolové, úhlové od 0,1 do 150 Nm s inovativním designem spojky poskytuje vyšší přesnost točivého momentu, nižší reakci točivého momentu, menší rozmanitost nástroje. Poka Yoke controller je k dispozici pro kontrolu kvality.

Ostatní pneumatické nářadí

Nůžky, bourací kladiva, pilníky, pilky

Speciální nářadí

Nářadí pro letecký a automobilový průmysl - crowfoot(trubkové spoje a težko dostupné spoje), hog ring(sponkování), squeezer

Speciální a robotická pracoviště

Navrhneme a vytvoříme speciální pracoviště (na příklad robotická pracoviště, nebo více násobné šroubování)

Nýtování

Nástroje pro měření momentu

Jestliže chceme optimalizovat výrobní kvalitu, elektrické nářadí musí být řádně a pravidelně kalibrováno. Náročný montážní proces musí být kontrolován. DOGA má k dispozici široký výběr transduktorů a analyzátorů (detektorů) krouticího momentu ke kalibraci vašeho nářadí, měření skutečně dosaženého krouticího momentu na součástkách a jeho dohledatelnost.

Podavače šroubků

Zlepšete čas výrobního cyklu.

Bity a sockety

DOGA navrhuje širokou škálu šroubovacích bitů, socketů a redukcí. Naší specialitou s krátkou dodací lhůtou jsou také speciální bity a sockety.

Nabíječky průmyslových baterií

Změňte své akumulátorové nářadí na produktivnější a trvanlivější, Nechte růst životnost vašich akumulátorů a řiďte recyklaci.

Balancery, hadice, šroubení